Letní škola IT pro holky

Že je programování jen pro kluky?

Přihlas se na letní školu IT pro holky na středních školách a zjisti,
že to tak rozhodně není.

Termín: 27. – 31. srpna 2018

Co tě na letní škole čeká?

Během jednoho týdne si vyzkoušíš tvorbu webových stránek, grafiku, základy programování a dokonce i něco z datové analytiky.

Pondělí:  Kapka historie, trocha teorie, hry a kvízy týkající se bezpečnosti, informatiky obecně, fungování internetu a programování.

Úterý: Tvorba statických webových stránek (HTML a CSS)

Středa: Dej svému webu hezký kabát! - Středa bude patřit základům grafiky.

Čtvrtek: Rozpohybujme svůj web! - Úvod do programování.

Pátek: Úvod do datové analytiky - Data ovládají svět a jak se říká, bez dat jsme jen lidi s názorem, proto mrkneme datům na zoubek.

Kromě nových znalostí tě čeká i spousta zážitků, zjistíš, jaké je to bydlet na vysokoškolských kolejích a prohlédneš si univerzitu.  Stravování ti zajistíme, nemusíš mít strach, že budeš hladová.

Kapacita letní školy je 20 dívek na středních školách ve věku od 15 let.

Při výběru rozhoduje především Tvá motivace, tak si na ní dej záležet. :) V případě velkého zájmu bude zohledněna i rychlost přihlášení (přihlašování končí 31. 7.).

Pro přihlášení viz https://www.upce.cz/letni-skola-2018-it-pro-holky